Haas Tutti Frutti srdce 15 g

15 g

spokojenost

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Prostě dobré bonbóny do kabelky :)

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Miluju tutti frutti, ale ty zelenožlutočervený už jsou nudný, proto jsem ráda, že jsem ve Vašem obchodu našla srdíčkový, mňam! A navíc mám i pěkný minidárek pro kamarádku!

Vybrala jsem si tento produkt díky jeho originalitě a nízké ceně. Co víc říct o těchto bombóncích? Všichni je snad známe!

15 g

HAAS TUTTI FRUTTI srdce 15g Želé bonbónky s ovocnou příchutí, pro jakoukoliv příležitost. Vhodné do kapsy či kabelky.

spokojenost

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Prostě dobré bonbóny do kabelky :)