Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace Chimpanzee Energy Chews Forest Fruit 50g

Popis produktu

CHIMPANZEE ENERGY CHEWS Forest Fruit 30 g   

Gumové bonbony jsou lehce konzumovatelný zdroj sacharidů, které vaše tělo potřebuje coby zdroj energie během fyzické aktivity.  

Základem bonbonů je sirup z hnědé rýže, který má vyšší procento složitých cukrů (polysacharidů) a maltózy, a proto se štěpí pomaleji než běžný cukr a je tak zdravější. Energii dodává postupně díky nižšímu glykemickému indexu. Při výrobě neprochází rafinací a kromě energie je také přirozeným zdrojem sodíku, draslíku a magnesia.  

Pro koho jsou ENERGY CHEWS určeny?

Primárně jsou energetické bonbony určeny pro výkonnostní sportovce - cyklisty, běžce nebo triatlonisty. Nicméně díky přírodnímu složení, absenci kofeinu a ovocné chuti mohou být konzumovány kýmkoliv, kdo potřebuje rychlý a kvalitní zdroj energie.  

Jak se ENERGY CHEWS konzumují?

Obecně se dá říci, že výkonnostní sportovci potřebují konzumovat 200-400 kalorií za hodinu. Kombinovat se doporučuje více zdrojů, jako gely, bonbony, tyčinky nebo nápoje.  

Polovina balení /6ks Chimpanzee ENERGY CHEWS/ může být konzumována 15 minut před výkonem pro sacharidové nasycení a dále 1 balení během další hodiny výkonu. Doporučujeme vždy zapít vodou.  

 • CHIMPANZEE ENERGY CHEWS
  • Vhodné pro VEGANY
  • Bez lepku - GLUTEN FREE
  • 25% ovocné šťávy z lesních plodů - FOREST FRUIT
  • Rychlý zdroj energie pro výkonnostní sporty - PERFORMANCE NUTRITION
  • Bez kofeinu, vhodné i pro děti

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Chimpanzee opravit
Hmotnost 50 g opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.